Dom i Ogród Porady

Marka Artize to ambasadorzy idealnej armatury łazienkowej

Marka Artize to ambasadorzy idealnej armatury łazienkowej

Nieprzyzwoicie dobre produkty, mądra i przemyślana misja Jaquar marki Artize, genialny design i kunszt rzemieślniczy produktów w każdym detalu, to cechy charakterystyczne tej armatury łazienkowej.

Lubimy piękne wystroje łazienek. Marzymy, by armatura łazienkowa i całe wnętrze zrobiło także wrażenie na wchodzących do niej znajomych, którzy chętnie zrobią zdjęcia, w tej idealnie skomponowanej przestrzeni. Taka właśnie jest armatura łazienkowa od Jaquar, producenta marki Artize. Firma to prawdziwi ambasadorzy: dobrego dresingu (uderzająca symbolika związana z naturą, minimalizm i abstrakcyjny design, który został nagrodzony najważniejszą nagrodą dla projektantów (Red Dot Award w 2018 roku) i innowacyjnych rozwiązań.

Misją firmy jest harmonia ze środowiskiem naturalnym, dbanie o pracowników, zatrudnianie najlepszych designerów i tworzenie kolekcji. Zaspokojenie potrzeb wymagających klientów, którzy nie chcą mieć tylko trwałych i pięknych przedmiotów w łazience, ale  chcą być pewni, że powstały one zgodnie z etyką i ochroną środowiska. Dlatego Go Green to filozofia przyjęta przez Jaquar w projektowaniu i produkcji produktów łazienkowych oszczędzających wodę.  Przykładem są baterie sensoryczne wykonane w technologii, która pozwala wodzie płynąc tylko wtedy, gdy jest potrzebna i zamyka dopływ, czego rezultatem są zerowe straty wody.

Natura jest największą inspiracją dla projektantów przy tworzeniu produktów Artize. Łączą oni artystyczny kunszt rzemieślniczy w każdym detalu. Jaquar nie jest firmą, która działa krótkoterminowo, marka Artize wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie i to już od 60 lat na rynku! To gwarancja, że łazienka będzie przyjazna i komfortowa.

Wykorzystanie  w produktach nowych technologii powoduje, że czujemy się komfortowo w łazience. Na przykład, Lexa od Artize to bateria umywalkowa wyposażona w joystick, który  obraca się o 360 stopni za dotknięciem palca. Bez korka automatycznego z wężykami przyłączeniowymi. Armatura łazienkowa od Jaquar, to dotyk technologii w pełnym tego słowa znaczeniu. Produkt Artize ShowerTronic iV6  poprzez dotyk, automatycznie dobiera parametry temperatury i reguluje  przepływ wody podczas kąpieli pod prysznicem.

W dzisiejszych czasach trudno jest wymyślić coś nowego i zaskoczyć klienta. Marce Artize się to udało! Dzięki kolekcji Rainjoy SPA można zatracić się w swojej łazience w… strugach deszczu. Hipnotyczny rytm opadających kropli stanowi połączenie nauki materialnej, design’u związanego z przepływem wody i terapię akupresurą tworząc kurtynę, która daje 360 stopni przyjemności.

Produkty od Artize to nie tylko genialne rozwiązania technologiczne, piękny design, ale paleta potrzebnych rozwiązań niezbędnych w łazience. To także, ceramika łazienkowa, która stanowi jej perfekcyjne uzupełnienie. Oszałamiająca estetyka w połączeniu z kontrastującym wykończeniem materializuje się w kolekcji Artize Designer. Luksusowe krzywizny i odświeżająca paleta kolorów podkreślają jej powab. Chyba nie można się dziwić, że goście, którzy odwiedzają mieszkania, a dokładnie łazienki, w których dominuje armatura łazienkowa od Jaquar – po prostu nie mogą z niej wyjść… Marka Artize tworzy wnętrza jak obrazy nieprzyzwoicie piękne, którymi można się delektować. Oddziałują pięknem wynikającym z zachowania proporcji, harmonii, kolorów, umiaru i użyteczności, a to bardzo działa na zmysły!

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Similar Posts