Nieruchomości

Nowoczesne i energoooszczędne domy w dzielnicy Wawer już dostępne!

Nowoczesne i energoooszczędne domy w dzielnicy Wawer już dostępne!

Nowe domy jednorodzinne przyciągają aktywnych, pełnych energii, młodych ludzi, którzy założyli rodzinę lub mają ją w swoim planach. Domy bliźniaki w okolicach Warszawy są dla nich alternatywą dla mieszkań w centrum, często droższych, mniejszych i zbyt blisko miejskiego zgiełku. Kupując segment pod Warszawą można cieszyć się przestrzenią, okolicą cichą i zieloną, a nie trzeba rezygnować z pracy w centrum czy z korzystania z propozycji kulturowej stolicy. Przykładem popularnego i wręcz wzorowego osiedla domków rodzinnych w warszawskiej dzielnicy Wawer jest osiedle Rozmaryn.

Domy energooszczędne

Segmenty w Wawrze, atrakcyjnej dzielnicy stolicy, to nowoczesne, estetyczne domy energooszczędne. Ich energooszczędność wynika między innymi z podwyższonej izolacji termicznej oraz trzyszybowych okien, które doskonale chronią przed zimnem, wiatrem i eliminują wychładzanie się wnętrza. Wysokiej jakości materiały budowlane użyte podczas stawiania segmentów, specjalnie zaprojektowana bryła budynków oraz sprawdzona stolarka drzwiowa i okienna mają pozytywny wpływ na ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Jednocześnie są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Domy bliźniaki zapewniają komfort cieplny także ze względu na to, że dwie rodziny dzielą ścianę, co także zmniejsza koszty ogrzania budynku. Systemy wentylacji umożliwiają sprawną wymianę powietrza bez strat ciepła oraz energii. Nie da się ukryć, że współczesny sposób budowania odbiega znacznie od technologii sprzed 10, 20 czy 30 lat. Dlatego inwestując w nowy dom w Warszawie, można cieszyć się większym komfortem i estetycznym wyglądem osiedla oraz poszczególnych elementów segmentów mieszkalnych.

Segmenty pod Warszawą — czy warto ich szukać?

Zabudowa centrum Warszawy nie pozwala na budowę przyjaznych i przytulnych mieszkańcom osiedli. W sercu stolicy panuje hałas, mieszkańcy wypierani są przez biura, instytucje i firmy usługowe, a dobrej klasy mieszkania osiągają zawrotne ceny. Dlatego rodziny spełniają marzenia o własnym lokum, decydując się na wyprowadzkę poza ścisłe centrum. I jest to bardzo dobre rozwiązanie. Czasami wystarczy poszukać domu: bliźniaka albo segmentu kilka kilometrów od Marszałkowskiej i innych popularnych ulic Warszawy, by znaleźć zaciszne miejsce z doskonałym dojazdem, rozbudowaną infrastrukturą, dostępem do szkół.

Własny domek w postaci segmentu mieszkalnego pozwala na to, by każdy domownik czuł się swobodnie. Są takie dzielnice, które wręcz słyną z atrakcyjnych nieruchomości. Za sprawą powstania nowych osiedli, na pierwsze miejsce wśród pożądanych lokalizacji wysuwa się Wawer.

Zobacz ofertę dewelopera HDK Invest – Nowe segmenty Wawerhttps://www.hdkinvest.pl/

Atrakcyjne mieszkania w Warszawie? Jedź na Wawer

Wawer, największa dzielnica pod względem powierzchni w Warszawie, idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin, osób młodych, aktywnych zawodowo. Odległość od centrum pozwala na stałe branie udziały w stołecznych wydarzeniach, na dojazd do pracy w innych obszarach miasta, a jednocześnie jest blisko natury, otoczona zielenią parków, pełna szlaków turystycznych dla rowerzystów i spacerowiczów. Wawer jest bardzo dobrze skomunikowany z dzielnicami Warszawy, niedaleko stąd powstają kolejne sklepy wielkopowierzchniowe i centra handlowe, nie brakuje sklepików małych, szkół, przedszkoli, przystanków autobusowych. Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj powstają kolejne, ciekawe inwestycje, a mini segmenty i bliźniaki w Wawrze szybko znajdują nabywców.

Warszawskie firmy deweloperskie i ich inwestycje

Wawer upatrzyła sobie firma HDK Invest i tutaj realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe. Firma z wieloletnią tradycją, doskonale znająca potrzeby mieszkańców stolicy wyróżnia się podejściem do tworzenia rodzinnych osiedli. Nad projektami pracują znakomici architekci, a każdy dom budowany jest skrupulatnie z najlepszych materiałów, które zapewniają energooszczędność. HDK Invest buduje całe osiedla z segmentami o różnorodnej powierzchni, dając kupcom olbrzymi wybór energooszczędnych bliźniaków. Obecnie dostępnych jest jeszcze kilka nieruchomości na osiedlu Rozmaryn. Domki z miejscami parkingowymi i ogródkami już czekają na przyszłych właścicieli.

Similar Posts