Dom i Ogród

Poznaj najchętniej kupowane serię Laufen

Poznaj najchętniej kupowane serię Laufen

Współcześni klienci przywiązują coraz większą wagę nie tylko do estetyki danych elementów wyposażenia łazienki, ale także i do ich funkcjonalności. Łazienka na miarę XXI wieku to miejsce, w którym można się odprężyć po ciężkim dniu pracy, a także w przypadku takiej konieczności zrobić drobne pranie ręczne, wykąpać psa czy umyć buty. Idealne wnętrze to jednak takie, które posiada odpowiedni charakter, jest ciekawe estetyczne, a do tego ergonomiczne. Oczywiście jednym z głównych czynników, który determinuje sprzedaż w dalszym ciągu jest cena. Producenci prześcigają się we wprowadzaniu produktów, które nie tylko są designerskie, funkcjonalne, ale i dostępne w relatywnie niskiej cenie. Takie właśnie są umywalki, miski WC, baterie łazienkowe czy meble marki Laufen! Ten znany producent posiada kilka serii produktowych, które cieszą się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. Laufen PRO, Palomba czy Laufen Kartell – to serie, które z całą pewnością warto jest poznać! Kolekcje te różnią się przede wszystkim designem, ale i funkcjonalnością.

Umywalki Laufen z serii PRO

Jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki są umywalki. Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnej przestrzeni łazienkowej właśnie bez nich. Od kilku sezonów dużym zainteresowaniem cieszą się te z serii Laufen PRO. Umywalki te posiadają geometryczny kształt, dzięki czemu nie tylko prezentują się ciekawie, to jeszcze użytkowanie ich jest niezwykle komfortowe.

Umywalki Laufen PRO posiadają specjalnie wyprofilowany brzeg, który zapobiega przelewaniu się wody. Eksperci podkreślają, że cała seria Laufen PRO ze względu na sposób wykonania, jest bezproblemowa podczas montażu. Co ważne umywalki PRO zostały wykonane z dobrej jakości materiału ceramicznego, dzięki któremu nie tylko są estetyczne, ale także bezproblemowe podczas czyszczenia.

Materiał ten jest trwały i wytrzymały, co ma duże znaczenie podczas codziennego użytkowania umywalek. Ze względu na design, umywalki Laufen PRO sprawdzą się idealnie w łazienkach industrialnych, nowoczesnych oraz klasycznych.

 

Miski WC laufen palomba

Bezkołnierzowe miski WC (https://www.lazienkiabc.pl/Laufen-p146/Miski-WC-c267) cieszą się w obecnych czasach dużym zainteresowaniem. Usunięcie kołnierza wewnętrznego ma wpływ nie tylko na ogólny design danego produktu, ale także i na komfort użytkowania, higienę czy możliwość spłukania miski WC mniejszą ilością wody. Jednymi z lepszych misek WC jest Laufen Palomba.

Model ten zachwyca nie tylko wysokimi parametrami technicznymi, ale także ciekawym designem. Lekko zaokrąglona miska w połączeniu z deską typu slim, prezentuje się nowocześnie. Ze względu na design miska WC Laufen Palomba sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka.

Brak kołnierza poprawia jej właściwości użytkowe oraz sprawia, że jest ona bezpieczna. Nie ma w niej bowiem miejsca, zakamarków, gdzie mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia bakterie. Miska WC Laufen Palomba wybierana jest przez klientów  indywidualnych oraz projektantów wnętrz na całym świecie. Jest to model, który z całą pewnością warto mieć!

 

Nagłówek 3: Prestiżowa kolekcja Laufen Kartell

Produkty szwajcarskiej marki Laufen od wielu lat cieszą się na rynku branży łazienkowej dużym zainteresowaniem. To właśnie one uchodzą za produkty luksusowe, idealnie zaprojektowane, tak by sprostać wymaganiom współczesnych i nierzadko bardzo wymagających klientów. Na wyróżnienie zasługuje seria Laufen Kartell, która to jest połączeniem ciekawego designu z najwyższymi parametrami jakościowymi.

Produkty Laufen Kartell od momentu pojawienia się na rynku cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Spośród innych wyróżniają się geometrycznymi kształtami umywalek, misek WC czy baterii. Ze względu na design artykuły z serii Laufen Kartell sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach glamour, eleganckich, luksusowych, takich w których pożądane są wysublimowane kształty i lekkie formy. Produkty te są idealnym połączeniem wysokiej jakości wykonania i ciekawego designu.

Similar Posts